Pěstitelská pálenice

 
 
Ovocný lihovar a pěstitelská palírna v pivovaru Jevíčko
                                                             
  • V pěstitelské palírně zajišťujeme vypálení destilátu z dovezeného ovocného kvasu.Vlastní pálení provádíme na mederních destilačních kolonách firmy DESTILA Brno. Manipulace s ovocným kvasem je v naší palírně minimální, protože kvas Vám vysajeme přímo z dopravního prostředku vývěvou přímo do předehřívacích nádob, které jsou součástí destilační kolony. Vypálený destilát Vám na přání zředíme na požadovaný stupeň lihovitosti eventuelně vysteříme v ultrzvukovém steřícím zařízení. V případě požadavku Vám můžeme destilát stočit do originálních lahví jejich ceník je k nahlédnutí v palírně.

 

  • Cena za vypálení 1 litru 100% destilátu je 270,-Kč. V ceně je zahrnut poplatek za likvidaci výpalků. Provozní doba pro pěstitelské pálení je v v pracovní dny od 6.30  -  15.30 hodin. V ostatní době je možno dohodnout individuální termín s vedoucím provozu.

 

  • Pěstitelská palírna zajišťuje sezoní sběr jablek k společnému pěstitelskému pálení.

 

  • V ovocném lihovaru vyrábíme originální ovocné destiláty s obsahem 50% alkoholu. Jsou to: švestkový, meruňkový, broskvový, jablečný, třešňový, višňový, pivní. Tyto destiláty si můžete zakoupit v naší prodejně vedle palírny.

 

  • Dále v tomto provoze vyrábíme ovocné limonády z pravých cukerných sirupů.

 

Objednávky a další bližší informace k jednotlivým druhům nápojů uplatňujte u:

Vedoucí provozu: pan Martin KORBEL, tel. 461 325 022, 777 331 075 nebo

paní Petra KORBELOVÁ VAŠÍČKOVÁ, tel. 777 325 022, e-mail: korbi@email.cz

Adresa provozovny: Brněnská 347, 569 43 Jevíčko

Upřesnit hledání